İnstagram Hileleri

İnstagram Hileleri

 İnstagram Hileleri

Instagram'da hesabınızı öne çıkarmak için yapılmış bir çok hile bulunmakta. Bu hileler sayesinde hesabınıza gelen ziyaretçilerin sizi takip etme ve gönderilerinizi beğenme olasılığı çok daha fazla. Peki nedir bu Instagram hileleri, döngü nasıl işliyor ve hangi sitelere güvenmeliyiz, gelin beraber inceleyelim.

 Instagram hilelerinin başında gelen 2 şey var. Bunlardan birisi takipçi arttırmak diğeri ise gönderilerinizin beğenilmesini sağlamak. Instagram hilelerinin nasıl bir döngüyle çalıştığına bakmadan önce önerilen Instagram hile sağlayıcılarına bakalım. insmobil.com son günlerde popülerliğini oldukça arttırmış, son derece güvenilir bir Instagram hile sağlayıcısıdır. insmobil.com'e Instagram hesabınızla giriş yaptıktan sonra bütçeniz kadarıyla takipçi ya da gönderilerinize beğeni alabilirsiniz.

 Instagram hilelerinde döngü ise çok basit. Siz Instagram hesabınızla giriş yaptıktan sonra size istediğiniz kadar takipçi ve beğeni geliyor, sizde karşılık olarak onları takip edip gönderilerini beğeniyorsunuz. Bu böyle karşılıklı olarak gidiyor ve bir bakmışsınız takipçiniz 20 bin, 50 bin veya 100 binlerde.

 Ayrıca insmobil.com ile 2 saate bir siteye girerek ücretsiz 50 beğeni hilesi kazanabilirsiniz. Bunun yanında günlük ücretsiz 10 takipçi ve ilk girişe özel ücretsiz 5 yorum hileside insmobil.com'un sizlere sunduğu avantajlardan bir kaçı.

 Biz başta sizlere en popüler hilelerden yani takipçi arttırma ve gönderi beğendirmeden bahsetmiştik. Oysa insmobil.com'de takipçi arttırmanın ve beğeni kazanmanın yanında yorum gönderme, unfollow (takibi bırakma) ve video görüntüleme gibi hilelerde bulunmakta. Ayrıca Instagram hakkında bir çok ayrıntılı ve bilgi verici yazıyı insmobil.com/blog adresinden takip edebilirsiniz.

 insmobil.com'nin sizlere sunduğu ucuz ve etkili paketler ile de hem "Premium Üye" olabilir hem de takipçi ve beğenilerin dibine vurabilirsiniz.

2017-03-27 21:30:00

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Sisteme Giriş Ve Sorumluluklar

Sisteme Giriş Ve Sorumluluklar

Her birey kendisinden sorumludur site üzerinden yapılan hiçbir işlem web site sahibi ile alakası olmamaktadır. Bunun yanı sıra mahkemede tesbit edilip işlemi yapan kullanıcı bilgileri mahkemeye

İnstagram Takip

İnstagram Takip

İnstagram  7  yıllık  bіr  geçmişe  sahip  olmasına  rağmen  dünyanın  gelmіş  mazi  en  popüler  ve  en  kalabalık

Instagram 'Üzgünüz, şifren yanlıştı' Sorunu Çözümü

Instagram 'Üzgünüz, şifren yanlıştı' Sorunu Çözümü

Başlamadan önce lütfen instagram uygulamasından yada www.instagram.com sitesinden hesabınıza girin. Hesabınız Kitlenmiş yada yabancı yerden giriş yapıldı uyarısı verebilir.